MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

• Paskelbta: 2024-09-02

Rugsėjo skambutis sukvietė gausią „Saulės“ bendruomenę į mokslo metų pradžios šventę. Išskirtinis dėmesys pirmokams, kurių rytmetis prasidėjo mokykloje.  Juos pasveikino mokyklos direktorė, ugniagesiai gelbėtojai, o dainas ir šokius dovanojo vyresnieji mokiniai. Lydimi aštuntokų pirmokai kartu su Saule ir Sauliuku atskubėjo į Mokslo metų pradžios šventę. Renginys prasidėjo mokyklos direktorės A. Laucienės ir Joniškio r. savivaldybės mero V. Gailiaus sveikinimais. Mus pasveikino ir tėvų atstovė R. Kelpšienė.  Dalyvius džiugino Gabrielės ir Dovydo miniatiūra,  trečiokų, šeštokių šokis, Jokūbo daina. Tradiciškai pasveikinta didžiausią pažangos šuolį 2023 -2024 m. m. padariusi A. Diškevičiūtė (9B). Renginį vedė mokinės Agnė ir Tadė. Po renginio visi rikiavosi iškilmingai eisenai ir grįžo į mokyklą. Visų laukė klasių vadovai, kurie vedė šventinę pamoką.

Sėkmingų 2024 – 2025 mokslo metų!