STOVYKLA – KETVIRTOJI SAVAITĖ

• Paskelbta: 2024-07-11

STOVYKLA – KETVIRTOJI SAVAITĖ

Savaitę pradėjome linksmai šokio terapija su vadove D. Katiniene studijoje „Salida“. Mokėmės šokti kaubojiškus, rytietiškus ir gatvės šokius. Dalyvavome protmūšyje „Apie Saulę ir pirmokus“, kurį vedė mokytojos Lina ir Vidutė. Už aktyvų ir draugišką dalyvavimą buvome nustebinti ir pavaišinti „Trolių picomis“. Lietingas rytas prasidėjo 3D klasėje žiūrint filmą „Madagaskaras – 3“. Lauko skaitykloje lego žaidimų užsiėmimų metu pastatėme didelį miestą. Stalo teniso muziejaus įkūrėjas Romualdas Franckaitis papasakojo, kad Joniškyje tenisas žaidžiamas nuo 1932 metų, matėme 1900 - ųjų metų stalo teniso raketes, daugybę eksponatų ir apdovanojimų iš įvairių pasaulio šalių. Pažintį su stalo tenisu tęsėme su treneriu Vaidu. Jis supažindino su žaidimo subtilybėmis, nes visiems buvo labai linksma, norint atmušti vis pabėgantį kamuoliuką. Mokyklos treniruoklių salėje išbandėme savo jėgas ir pasidžiaugėme, kad esame stiprūs ir sportiški. Kultūros centre vyko folkloro edukacija. „Kuparo“ meno vadovė Rita supažindino su lietuvių liaudies instrumentais. Grojant armonikai ir basetlei, vaikai išbandė skudučius, lumzdelius, ragus, kankles, tamburiną, žvangutį ir būgną. Užsiėmimą baigėmę linksmais žaidimais. Žymiausias Joniškio treneris Vidmantas Šlapokas įdomiai papasakojo, kaip tampama krepšinio žvaigžde, kaip teisėjaujama pasaulio ir Europos varžybose. O penktadienio rytą mus svetingai priėmė vaikų bibliotekos darbuotojos, buvo taip smagu, kad nesinorėjo išeiti.