STOVYKLA - ANTROJI SAVAITĖ

• Paskelbta: 2024-06-25

Prabėgo antroji nepaprastai įdomi, turininga savaitė „Sauliukų“ stovykloje. Įspūdžių – nors vežimu vežk.
Smagiai nusiteikę keliavome į Bariūnų gyvulių ūkį, nuotaikingai pramogavome Joniškio poilsio zonoje, aplankėme miesto parką, kuriame vyko robotikos ir lego žaidimų užsiėmimai. Aktyviai laiką leidome sportuodami, žaisdami, bendraudami. Daug džiaugsmo ir susidomėjimo sulaukė šeštokės Rugilės pravesta netradicinė piešimo pamoka „Piešimas burbulais”. Vaikų pučiami spalvoti muilo burbulai sprogę ant balto lapo paliko savo pėdsakus taip sukurdami įvairiausius ornamentus. Vaikai gėrėjosi savo žaismingais bei nuotaikingais paveikslais. O ką jau kalbėti apie susitikimą su bitininku Antanu ir jo pravesta edukacija „Apie bites“. Kiek bitė turi kojų? Kiek bitė turi akių? Ką valgo? Kur miega? Vaikų smalsumui nebuvo ribų...Visi galėjo paragauti įvairių bičių pagamintų produktų: pakramtyti nuimto nuo korio vaško, bičių duonelės, žiedadulkių ir, žinoma, šviežio, saldutėlio medaus. Na, o drąsiausieji galėjo paimti bitutę į rankas. Netikite? Paklauskite, papasakos...