Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2023-2024 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kab. Nr.

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

Roma Šerkšnienė Pradinio ugdymo mokytoja 307 Mokytoja metodininkė 2a kl.
Dalia Palubinskienė Pradinio ugdymo mokytoja 303 Mokytoja metodininkė 2b kl.
Jolanta Guževičiūtė Pradinio ugdymo mokytoja 304

Vyresnioji mokytoja

2c kl.
Vijolė Okulevičienė Pradinio ugdymo mokytoja 110 Vyresnioji mokytoja 3a kl.
Dalia Žilevičienė Pradinio ugdymo mokytoja 205 Mokytoja metodininkė 3b kl.
Danutė Norvaišienė Pradinio ugdymo mokytoja 206 Mokytoja metodininkė 3c kl.
Vidutė Manikienė Pradinio ugdymo mokytoja 109 Mokytoja metodininkė 4a kl.
Virgilija  Kupinienė Pradinio ugdymo mokytoja 108 Mokytoja metodininkė 4b kl.
Nijolė Lingevičienė Pradinio ugdymo mokytoja 305 Vyresnioji mokytoja 4c kl.
Vijolė Korolkova Pradinio ugdymo mokytoja 203 Vyresnioji mokytoja 1a kl.
Odeta Šilinskienė Pradinio ugdymo mokytoja 107 Mokytoja metodininkė 1b kl.
Daiva Balsytė

Pradinio ugdymo mokytoja

302

Mokytoja metodininkė

1c kl.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

Angelė Norkevičienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 314 Vyresnioji mokytoja 9a kl.
Vilma Kumpikevičiūtė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja  309 Mokytoja motodininkė  
Rasa Norkevičienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 310 Vyresnioji mokytoja  

Užsienio kalbų mokytojai

Vaida Mažeikienė Anglų kalbos mokytoja 403 Mokytoja metodininkė 7a kl.
Loreta Viečienė Anglų kalbos mokytoja 409 Mokytoja metodininkė 8a kl.
Asta Galinienė Anglų kalbos mokytoja 402 Mokytoja metodininkė 9a kl.
Asta Valienė Anglų kalbos mokytoja 410 Mokytoja metodininkė 5b kl.
Ramunė Taunienė Anglų kalbos mokytoja   Mokytoja metodininkė  
Jurgita Mažrimienė Rusų kalbos mokytoja 408 Vyresnioji mokytoja  
Vida  Augienė Rusų kalbos mokytoja 404 Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

Rita Mikulėnienė Matematikos mokytoja 315 Vyresnioji mokytoja 6b kl.
Dalia Strakšienė Matematikos mokytoja 212 Vyresnioji mokytoja 7c kl.
Daiva Rocienė Matematikos mokytoja 226 Mokytoja metodininkė  
Jurgita Kublickienė Matematikos mokytoja
Informacinių technologijų mokytoja
213

Mokytoja metodininkė

 
Giedrė Satkauskytė Informacinių technologijų mokytoja 111 Mokytoja metodininkė 10b kl.

Gamtos mokslų mokytojai

Aušra Filatovienė Chemijos mokytoja
Biologijos mokytoja
316 Vyresnioji mokytoja
Vyresnioji mokytoja
 
Irena Gerikaitė Biologijos mokytoja 316 Mokytoja metodininkė  
Rima Tamošiūnienė Biologijos mokytoja 312 Mokytoja metodininkė  
Gražina Kardušienė Fizikos mokytoja 113 Vyresnioji mokytoja 6c kl.

Socialinių mokslų mokytojai

Rima Česnauskienė Istorijos/ pilietiškumo pagrindų, gyvenimo įg. mokytoja 209 Vyresnioji mokytoja 7b kl.
Daiva Lukienė Istorijos/ pilietiškumo pagrindų mokytoja
Etikos mokytoja
210 Mokytoja metodininkė
Mokytoja
10a kl.
Danutė Navickienė Tikybos mokytoja 208 Vyresnioji mokytoja  
Virginija Vitkienė Tikybos mokytoja 311 Mokytoja metodininkė  
Neringa Bulienė Geografijos, ekonomikos ir verslumo
mokytoja
112 Mokytoja metodininkė 5c kl.
Vilma Kumpikevičiūtė Etikos mokytoja 309 Vyresnioji mokytoja  

Technologijų menų ir sporto mokytojai

Jūratė Mažunavičienė Technologijų mokytoja 101 Mokytoja metodininkė 8b kl.
Ilona Čeilutkienė Technologijų mokytoja 106 Mokytoja metodininkė 8c kl.
Saulius Kaminskas Technologijų mokytojas 114 Mokytojas metodininkas  
Rasa Vilkonė Dailės mokytoja 317 Mokytoja metodininkė 5a kl.
Loreta Ramonienė Muzikos mokytoja 306 Mokytoja  
Aldona Vasiliauskienė Muzikos mokytoja 306 Vyresnioji mokytoja  
Viktorija Rimdžiūtė Šokio mokytoja Aktų salė Mokytoja  
Dalia  Povilauskienė Fizinio ugdymo mokytoja Sporto
salė
Vyresnioji mokytoja 6a kl.
Vidmantas Filatovas Fizinio ugdymo mokytojas Sporto
salė
Vyresnysis mokytojas  
Kęstutis  Augys Fizinio ugdymo mokytojas,
žmogaus saugos mokytojas
Sporto
salė
Vyresnysis mokytojas  
Kitos srities mokytojai, auklėtojai
Rytis Keršys Graikų-romėnų imtynių treneris Imtynių salė Mokytojas metodininkas  
Dalia Baltramaitienė Bendrabučio auklėtoja Bendrabutis Auklėtoja  
Nijolė  Žaržeckienė Bendrabučio auklėtoja Bendrabutis Vyresnioji auklėtoja  
Specialiojo ugdymo skyriaus mokytojai
Antanas Gecevičius Lavinamosios klasės mokytojas 116 Mokytojas metodininkas Lav. a
Lina Kuzminskienė Lavinamosios klasės mokytojas 120 Mokytojas metodininkas Lav. b
Sandra Šliūpienė Lavinamosios klasės mokytojas 124 Vyresnioji mokytoja Lav. c
Erika Vitkienė Lavinamosios klasės mokytojas 121 Mokytoja Soc. įg.

Pareigybių aprašymai

Mokytojų pareigybių aprašymai Atnaujinta Dydis
Ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 210.26 KB
Priešmokyklinio ugdymo mokytojo pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 210.2 KB
Pradinio ugdymo mokytojo pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 1.5 MB
Pagrindinio ugdymo dalyko mokytojo pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 1.55 MB
Klasės vadovo pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 1.45 MB
Mokytojo padėjėjo pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 382.79 KB
Specialiosios klasės mokytojo pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 1.51 MB
Užimtumo specialisto (medžio darbų) pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 1.61 MB
Užimtumo specialisto pareigybės aprašymas (muzikos) 2023-05-11 19:39:07 209.23 KB
Užimtumo specialisto (šokių) pareigybės aprašymas 2023-05-11 19:39:07 1.78 MB

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
6. 13.00 – 13.45
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.40 – 15.25