PROJEKTŲ IR SĖKMĖS ŠVENTĖS DIENA

• Paskelbta: 2024-06-25

Birželio 20 d. tradiciškai vyko projektinė, gyvenimo įgūdžių, saviraiškos, kūrybinė veikla –  PROJEKTŲ IR SĖKMĖS ŠVENTĖS DIENA.

Daug įdomių veiklų: projektai, meninės, gamtinės improvizacijos, tapyba, cirkas, filmukų, komiksų, koliažų kūrimas, iššūkiai, netgi lobio medžioklė. Be to mokiniai aptarė mokymosi rezultatus, įsivertino išsikeltus lūkesčius.

Kiekviena klasė Sėkmės Šventės metų patyrė sėkmę: pristatė veiklas ir pagal mokykloje galiojančią Skatinimo tvarką buvo apdovanoti direktoriaus padėkomis už labai gerą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą renginiuose, už labai gerą lankomumą  net 72 5–8 klasių mokiniai. Taip pat įteiktos padėkos II–III vietų rajoninių olimpiadų laimėtojams ir juos ruošusiems mokytojams. Padėkota už dalyvavimą projektuose, konferencijose.

Aštuntokams įteikti Pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimai.

5C klasės mokinės Barbora Klupšaitė už puikius mokymosi rezultatus apdovanota padėkos raštu ir  dovana.

Išrinktos nominacijos „Pažangiausia klasė“ 7–8 klasių tarpe tapo 7B klasė (klasės vadovė R. Česnauskienė), o 5–6 klasių tarpe – 5B klasė (klasės vadovė A. Valienė), joms įteikti pereinamieji prizai – laikrodžiai ir 100 km. pažintinės ekskursijos kelialapiai.

Pats svarbiausias mokyklos apdovanojimas – NOMINACIJOS. Mokyklos tarybos sprendimu  įteiktos net 3 nominacijos už laimėjimus olimpiadose, konkursuose, gerus mokymosi rezultatus ir aktyvų dalyvavimą mokyklos veiklose.

Šventę meniniais numeriais papuošė penktokės Gabrielė Bertašiūtė ir Agnė Sagataitė, 6A klasės mokinė Neda Stasiulytė ir 7B klasės šokėjos – gimnastės.

Septintokams buvo pristatyta DofE programa, bandomasis ir kvalifikacinis žygiai.

Mokyklos sportininkų komandos, rajone užėmusios I vietas apdovanotos saldžiais prizais. O tokių komandų tikrai daug – mergaičių ir berniukų kvadrato komandos, mergaičių smiginio komanda, krepšinio 3x3 komanda ir stalo teniso komanda.

Mokinius sveikino ir gerų, saugių atostogų linkėjo mokyklos direktorė A. Laucienė. Renginį organizavo mokyklos renginių organizavimo grupės vadovė mokytoja R. Šerkšnienė.

Būk sveika, vasara😊