STOVYKLA – PIRMOJI SAVAITĖ

• Paskelbta: 2024-06-14

Praėjo pirmoji 1, 2 klasių mokinių stovyklautojų savaitė, kuri buvo pilna įspūdžių, gerų emocijų, patyrimų. Vaikai kasdien dalyvavo įvairiose veiklose: keliavo į „Audruvio“ žirgyną, aplankė Joniškio bažnyčią, vyko į Joniškio geležinkelio stotyje surengtą akciją „Atminties neištrinsi“. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė robotikos užsiėmimai. Vaikai konstravo, programavo ir džiaugėsi savo sukurtais darbais. Puikią stovyklautojų nuotaiką dar labiau praskaidrino apsilankymas jaukiame mokyklos psichologės kabinete. Ten vaikai sužinojo, kaip pažinti ir valdyti savo emocijas. Ketvirtadienis stovykloje buvo ypač sportiškas. Iškart po rytinės mankštos stovyklautojai dalyvavo mokyklos komandos „Sniego gniūžtė“ organizuotuose žaidimuose. Lauko stadione visų laukė linksmosios rungtys ir estafetės, futbolas, žaidimai su draugais. Nugalėtojais šį kartą buvo visi, smagiai praleidę laiką ir nekantriai laukiantys sekančios stovyklos savaitės.