„AŠ GALIU...!“

• Paskelbta: 2024-06-25

Intensyvinant ugdymo procesą, Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams, organizuota integruota  dorinio ugdymo, meninė, pažintinė, specialioji, komunikacinė veikla „Aš galiu...!“. Aptarti ugdymosi rezultatai, pasiekimai, įteiktos padėkos, 4, 8, 10 klasių mokiniams – pažymėjimai, socialinių įgūdžių klasės mokiniams – pažymos apie ugdymo programos baigimą, mokytojų dovanėlės, prizai ir siurprizai. Po to ekskursija ir pramogos Šiauliuose: apsilankymas Batutų parke mokiniams paliko didžiulį įspūdį, jie kartu su mokytojais, padėjėjais, mamomis smagiai leido laiką ir šokinėjo, kol jėgos išseko. Nusiraminimui lengvas pasivaikščiojimas prie ežerėlio, prie lapės. O jau tada sustojimas Tilžės pramogų centre, hesburgerinėje, kurioje skanavome pasirinktus patiekalus. Buvo smagu.

GEROS VASAROS, LAUKSIME SUGRĮŽTANT 😊