GEDULO IR VILTIES DIENOS MINĖJIMAS

• Paskelbta: 2024-06-17

Minint Gedulo ir vilties dieną, istorijos mokytoja Daiva Lukienė su mokiniais  prisijungė prie  respublikinės akcijos „Atminties neištremsi“.  Netradicinių pamokų metu 5C, 9A, 9B,10A, 10B klasių mokiniai, pasinaudoję akcijos organizatorių  paruošta medžiaga,  pagilino turimas žinias apie tremtinių ir politinių kalinių išgyvenimus, likimus.  Tokios veiklos puiki galimybė praktinėmis priemonėmis  ugdyti jaunų žmonių pilietiškumą, istorinės atminties suvokimą ir tremtinių įamžinimą.

Joniškio geležinkelio stoties prieigose vyko akcija „06.14. Atminties neištremsi“, skirta tremtinių, politinių kalinių atminimui. Skaityme dalyvavo 8B,10B ir vasaros stovyklos 1–2 klasių  moksleiviai.

„Tūkstančiai lietuvių likimų mūsų atsiminimais sugrįžta namo...“

Akcijos dalyvė lietuvių k. ir literatūros mokytoja Vilma Kumpikevičiūtė, savo močiutės tremtinės Kazimieros anūkė.