KETVIRTOKŲ ŠVENTĘ „ATSISVEIKINAME SU PRADINE, GRAŽIAUSIAIS ŽODŽIAIS PAVADINĘ...“ PRISIMINUS

• Paskelbta: 2024-06-27

Kai darželiuose sviro kvapnūs bijūnų žiedai, o pievos pakvipo medumi, į „Saulės“ mokyklos ketvirtokų klases atėjo didžiulė šventė – mokiniai baigė Pradinio ugdymo programą.

Birželio 7 - osios pavakarę  į Baltąją sinagogą rinkosi mūsų ketvirtokai, jų tėveliai, seneliai, broliai ir seserys. Skambėjo muzika, mokiniai deklamavo atsisveikinimo su pradine mokykla eiles, šoko ir dainavo. Mokyklos direktorės pavaduotojos Daiva Rocienė ir Lina Valiukienė ketvirtokams įteikė pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus – pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą. Mokytojos Virgilija Kupinienė, Vidutė Manikienė, Nijolė Lingevičienė,  linkėdamos sėkmės tolimesniame pažinimo kelyje, vaikams padovanojo po laimės pasagą. Šventės metu daug šiltų žodžių už pagalbą ir paramą ugdant vaikus mokinių tėveliams tarė ketvirtokų mokytojos, juk nuo šiol mums visiems teks atversti naują gyvenimo puslapį, pilną naujų išbandymų ir siekių. Vėliau mokytojas, kurios padėjo mokiniams „užaugti“, sveikino mokiniai ir jų tėveliai. Visų veiduose džiugesys maišėsi su liūdesiu...

Lik sveika, pradžios mokykla! Saugios ir turiningos vasaros!

Mokytoja V. Kupinienė