„SAULĖJE“ NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS 10-AMS!

• Paskelbta: 2024-06-25

Sėkmės šventė devintokams ir paskutinis skambutis dešimtokams vyko mokyklos aktų salėje.  Įteiktos padėkos už aktyvią veiklą 9B klasės mokinėms Aitvydei Daškevičiūtei ir Kamilei Tomkutei, už lankomumą –  9A mokiniui Gvidui Rakauskui. Dešimtokus sveikino mokyklos  direktorė A. Laucienė, devintokai. Atminimų dovanėles įteikė pirmosios mokytojos. Atsisveikinimo žodžius tarė klasių vadovės Daiva Lukienė ir Giedrė Satkauskytė. Pagal Mokinių skatinimo tvarką,  nominacija „Saulės“ Menininkas įteikta Domui Jokubaičiui 10A. Gerą nuotaiką dešimtokams  praskaidrino subtilus humoras, mokinių apibūdinimas. Padėkos ir atsisveikinimo žodžius tarė dešimtokai, tėvai. Saugios ir šiltos Jums vasaros, mieli devintokai ir dešimtokai! Saulės mokykla – jėga!