STOVYKLA – PENKTOJI SAVAITĖ

• Paskelbta: 2024-07-15

Paskutinę stovyklos savaitę pradėjome nuostabia kelione į Mūšos tyrelio termologinį draustinį. Keliavome Lietuvoje ilgiausiu pažintiniu taku pelkėje, grožėdamiesi gamta, stebėdami saulėje besišildančius džiežiukus, tinklus mezgančius vorus, skaičiavome laumžirgius ir drugelius, klausėmės paukščių balsų. Sekančią dieną apsilankėme Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre. Centro darbuotojai pristatė jų vykdomą veiklą, supažindino su Joniškio kraštu, pasidalino gausia informacija apie lankytinas mūsų krašto vietas, įteikė stovyklautojams dovanėlių. Na, o smagiausia dalis – orientacinis žaidimas „Pažink Joniškį“. Azartiškai nusiteikę įveikėme visą maršrutą, atradome naujų ir įdomių vietų mieste. Daug džiaugsmo, nuostabos, šurmulio suteikė buvusios mūsų mokyklos mokinės Gabijos pristatyti egzotiniai augintiniai: agama, vėžliukai, varlytės, žalčiukai. Penktadienį, paskutinę stovyklos dieną, Šiauliuose, kino teatre „Atlantis“ žiūrėjome nuotaikingą filmą „Bjaurusis aš 4“.

Štai ir baigėsi penkias savaites trukusi 1, 2 klasių mokinių atradimų, tyrinėjimų, įvairiausių kelionių, žygių, edukacijų, pažinimų, sporto, kūrybos, žaidimų stovykla. Programa buvo įdomi ir įvairi, kiekviena diena vis kitokia. Vaikams stovykla labai patiko, visi įgijo daug naujų patirčių, išgyveno daug smagių akimirkų. Dėkojame nuostabiems stovyklautojams „Sauliukams“! Smagių atostogų!