OLYMPIS 2024

• Paskelbta: 2024-05-14
  • Kategorija: Didžiuojamės

Konkurso „Olympis“ jubiliejinės 20-osios pavasario sesijos apdovanojimai pasiekė „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokinius ir mokytojus. Dalyvavo net 68 mokyklos mokiniai, gauta 185 diplomai ir 14 medalių, 10 padėkų bei dovanėlių. Mokykla užėmė 10 vietą Šiaulių apskrityje ir 89 vietą Lietuvoje pagal gautų diplomų skaičių edukaciniuose konkursuose, kuriuose dalyvavo daugiau nei 24 tūkstančiai mokinių.

Diplomais ir medaliais už puikius lietuvių k., matematikos, anglų k., IT, biologijos rezultatus apdovanoti  H. Eidėjus, J. Pakalnis, L. Andrulytė, L. Šimoliūnaitė, V., Pladytė (1C), A. Klupšas, L. Čereška (2A), T. Laurinavičius, U. Vaičekauskaitė (2C), L. Skirvainytė (3B), U. Skirvainis (4B),  E. Vaičiūnas, G. Šidlauskas, J. Mikalajūnas (5B). Šių mokinių rezultatas „Geriau už“ bent viename konkurse yra nemažiau 95%. 5–8 klasių  dalyviai dar pasitikrino ir istorijos, geografijos, fizikos  žinias. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.

Mokinius konkursui ruošė  mokytojos Asta Valienė, Gražina Kardušienė, Jolanta Guževičiūtė, Roma Šerkšnienė, Dalia Žilevičienė, Daiva Balsytė, Virgilija Kupinienė, Nijolė Lingevičienė, Neringa Bulienė, Vaida Mažeikienė ir Loreta Viečienė.

Sveikiname mokinius ir dėkojame mokytojoms😊