MOKYKLOS JAUNUOSIUS FIZIKUS LYDĖJO SĖKMĖ

• Paskelbta: 2024-05-13
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 9 dieną Joniškio M. Slančiausko progimnazijoje vyko tradicinis „Šauniausio fiziko septintoko-2024“ konkursas ir 8 klasių mokinių fizikos rajoninė olimpiada. Savo žinias pasitikrino ir mūsų mokyklos gausus būrelis mokinių: L. Aleksandravičiūtė (7B kl.), M. Jonaitytė (7B kl.), A. Povilauskas (7B kl.), M. Remeikaitė (7B kl.), G. Lapinskaitė (7B kl.), E. Simonaitis (8A kl.), U. Ulvydas (8A kl.), Dž. Kaškelis (8A kl.), A. Milašius (8B kl.), J. Rakštys (8B kl.).

„Šauniausio fiziko septintoko“ konkurse sėkmė lydėjo 7B kl. mokinę Mėją Jonaitytę (III vieta).  Visi septintokai apdovanoti padėkomis ir atminimo medaliais. Olimpiadoje I - ą vietą laimėjo 8A kl. mokinys Emilijus Simonaitis, II – ą – 8B kl. mokinys Antanas Milašius. Džiugu, kad ir likusieji mokiniai savo žiniomis nedaug atsiliko nuo prizininkų ir  verti pagyrimo.

Sveikiname ir didžiuojamės.

Fizikos mokytoja Gražina Kardušienė