„Etwinning“ nacionaliniai apdovanojimai

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje vyko iškilmingas renginys, skirtas apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertintus mokytojus, vykdžiusius projektus 2022–2023 mokslo metais.

Renginyje dalyvavo dvi mūsų mokyklos mokytojos. Astai Valienei ir Astai Galinienei įteikti Nacionaliniai kokybės ženkleliai už vykdytus tarptautinius projektus.

Taip pat programa „eTwinning“ sveikino švietimo įstaigas, kurios pelnė ženklelius „eTwinning mokykla 2023–2024“.  Trečią kartą Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla įvertinta „eTwinning mokykla“ ženkleliu! Programos projektuose aktyviai dalyvauja visos anglų kalbos mokytojos kartu su savo mokiniais. Tai ne tik asmeninis įvertinimas atskiriems mokytojams už jų sėkmingą veiklą, bet ir pripažinimas visai mokyklos komandai už puikius pasiekimus programoje „eTwinning“. Sveikiname ir didžiuojamės!

#saulėsmokykla