MOKYTOJA  ASTA

• Paskelbta: 2023-10-12
  • Kategorija: Didžiuojamės

Spalio 11 d. PC „Žilvinas“ vyko geriausio Joniškio rajono metų mokytojo rinkimai. Iniciatyvą organizuoja Joniškio TS-LKD skyrius.  Dalyvius pasveikino finansų ministerijos viceministrė R. Bilkštytė. Mokykla šiai nominacijai pristatė anglų k. mokytoją metodininkę Asta Valienę.

REKOMENDACIJA GERIAUSIAM METŲ MOKYTOJO VARDUI SUTEIKTI

Nuo 1998 metų Asta Valienė dirba „Saulės“ pagrindinėje mokykloje.  2013 m. mokytojai suteikta anglų k.  mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Mokytojos pamokose  metodų įvairovė, skatinama patirti sėkmę, siekiama atradimo džiaugsmo, ugdoma mokinių iniciatyva, savarankiškumas, kūrybiškumas, lavinami viešojo kalbėjimo įgūdžiai, bendradarbiaujama su užsienio mokyklomis. Gausu jos mokinių ruoštų kūrybinių darbų, jie dalyvauja konkursuose, olimpiadose.  Mokytojos ruošti mokiniai nuolat dalyvauja respublikinėse, tarptautinėse konferencijose ir projektuose.

„eTwinning“ tarptautinius projektus mokytoja Asta vykdo nuo 2016 metų. Laimėti 9 Nacionaliniai kokybės ženkliukai ir 3 Europos kokybės ženkliukai. „eTwinning “ projektas „Let‘s save the Earth with creativity“ laimėjo konkurse „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2021“.

Antrus metus mokytoja su kolegėmis vykdo tarptautinį Erasmus+ projektą „MEE: the roots of academic achievement“.

2018–2019 mokslo metais mokytoja buvo nominuota už aktyvią projektinę veiklą ir apdovanota „Saulės“ Spindesio nominacija. Astos ir kitų anglų kalbos mokytojų dėka mokyklai jau trečią kartą suteiktas „eTwinning“ mokyklos vardas.

Asta Valienė skleidžia savo gerąją patirtį kolegų tarpe mokykloje, rajone, respublikoje. Mokytoja  – aktyvi bendruomenės narė, dalyvauja atestacijos komisijos veikloje, olimpiadų vertinimo komisijose.

Asta yra puiki klasės vadovė, mylima mokinių, gerbiama jų tėvelių. Ji su savo auklėtiniais dalyvauja įvairiose veiklose, konkursuose, viktorinose, garsina mokyklos vardą. Mokytoja Asta  nuoširdi, visada besišypsanti, dalijanti savo žinias ir širdies gerumą, apsupta mokinių, jų tėvų, kolegų.      Ji puiki trijų dukrų mama, sporto klubo „Avantiūra+“ šokėja.