ŠACHMATAI

• Paskelbta: 2024-03-25
  • Kategorija: Didžiuojamės

Pirmus metus mokykloje veikia šachmatų būrelis. Nedrąsūs pirmieji žingsniai, bet pasiekimai – labai geri.  Mokykloje mokinius treniruoja Virginijus Braziulis, po pamokų kai kurie mokiniai lanko klubą „Proto bokšto“ užsiėmimus, ten su vaikais dirba treneris Linas Dijokas.

3A klasės mokinę Akvilę Paulauskaitę šachmatais žaisti pradėjo mokyti tėtis. Jai įdomu pasitikrinti savo jėgas su varžovais. Akvilė jau yra laimėjusi 2 medalius ir vieną taurę.

3A klasės mokinys Karolis Petniūnas žaidžia šachmatais nuo 2 klasės. Pasak Karolio šis žaidimas lavina mąstymą, geriau sekasi matematika. Karolis jau turi nemažai laimėjimų: 2 taures ir 4 medalius.

Visai nesenai vyko rajoninės pradinių klasių mokinių šachmatų varžybos. Mūsų pradinukai laimėjo 1 vietą ir kovo 22 d. dalyvavo šachmatų turnyre Vilniuje. Turnyre dalyvavo 26 komandos iš visos Lietuvos. Mūsų komandą sudarę 3A klasės mokiniai Akvilė Paulauskaitė ir Karolis Petniūnas, 4A klasės mokiniai Gustas Jačunskas ir Matas Čepas. Komandai teko žaisti su Raseinių, Ukmergės, Tauragės, Alytaus, Telšių, Panevėžio komandomis. Sunkiausia buvo žaisti su turnyro lyderiais klaipėdiečiais. Komanda užėmė 10 vietą. Tai puiki patirtis mokiniams ir azartas siekti geresnių rezultatų. Komandą lydėjo pradinių klasių mokytoja Vidutė Manikienė.