SUS – baigė dar vienerius mokslo metus

Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, mokytojai, tėvai/globėjai, padėjėjai baigė dar vienerius mokslo metus. Visi su džiaugsmu susitikome šventėje. Pirmojoje dalyje vykome į ūkininko E. Stonio sodybą, ten apžiūrėjome gyvulius, techniką, buvome pavaišinti natūraliu jogurtu, braškėmis, varškės sūriu su medumi. Antrojoje dalyje – mokyklos stadione, nominacijos, sveikinimai, padėkos, prisiminimai, pokalbiai. Po šventės vaišinomės Trolių picomis.

NOMINACIJA „SAULĖS“ SPORTININKAS 2023

ROLANDAS GIRVICKAS

SOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ UGDYMO KLASĖS MOKINYS

2022 m. Rolandas atstovavo „Saulės“ mokyklą, Joniškį ir Lietuvą tarptautiniame Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto jungtiniame krepšinio turnyre Italijoje,  iškovota 1 vieta.

2023 m. Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto lengvosios atletikos čempionate 200 m bėgimo rungtyje iškovota 1 vieta ir šuolio į tolį rungtyje – 2 vieta.

Rolandas aktyviai sportuoja daugelį metų, sistemingai lanko neformaliojo švietimo užsiėmimus „Stiprūs vikrūs“. Mokinys domisi krepšiniu, ne tik pats sportuoja, bet yra didelis Kauno Žalgirio komandos sirgalius, nepraleidžia nė vienų rungtynių žiūrėdamas TV. Kitą dieną po varžybų mokykloje visiems pasakoja apie rungtynes, žino rezultatus, užkrečia kitus skyriaus klasių mokinius. Treniruočių metu Rolandas padeda kitiems mokiniams, kuriems dar nepavyksta žaisti krepšinio, paduoda kamuolius, pataria, kaip geriau mesti į krepšį, parodo, kaip atlikti įvairius pratimus.