TARPTAUTINĖS OLIMPIADOS „KINGS“ APDOVANOJIMAI. KINGS KLASĖS DIPLOMAS

• Paskelbta: 2024-02-12
  • Kategorija: Didžiuojamės

Olimpiados „KINGS“ rudens semestro apdovanojimai pasiekė „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokinius ir mokytojus. Džiaugiamės individualiais mokyklos pasiekimais ne tik Šiaulių regiono, bet ir Lietuvos mastu. „Saulės“ pagrindinė mokykla yra ne tik viena iš aktyviausių Lietuvos mokyklų KINGS olimpiadų dalyvė, bet didžiuojasi ir aukštais mokinių pasiekimais (I – II lygmens diplomai).

Klasės diplomu apdovanota 3B klasė. Šis diplomas patvirtina, kad mokytoja Dalia Žilevičienė motyvuoja savo klasės mokinius papildomai domėtis mokomaisiais dalykais ir gerinti klasės pasiekimų lygį. Net 14 šios klasės mokinių gavo diplomus, geriausiai sekėsi Liepai Skirvainytei, kuri apdovanota net dviem I laipsnio diplomais, o logikos olimpiados finale užėmė 16 vietą Lietuvoje. Benas Budrys, Mėja Petrauskaitė taip pat pelnė net po keletą II laipsnio diplomų.

4B  klasės mokinys Ugnius Skirvainis laimėjo net 4 pirmo laipsnio ir vieną antro laipsnio diplomą. Ugnius logikos olimpiados finale užėmė 2 vietą, matematikos – 7 vietą, lietuvių k. – 15 vietą ir pasaulio pažinimo – 19 vietą Lietuvoje. Tai puikūs rezultatai.

Sveikiname mokinius ir dėkojame mokytojoms Daliai Žilevičienei ir  Virgilijai Kupinienei už mokinių paruošimą ir  rezultatus.