XVII-OJI LIETUVOS 5-8 KLASIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADA (RAJONO ETAPAS)

• Paskelbta: 2024-03-01
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vasario 9 d. vykusioje XVII Lietuvos 5-8 klasių biologijos olimpiadoje mūsų mokyklai atstovavo vienuolika 5-8 klasių mokinių: Jokūbas Mikalajūnas, Barbora Klupšaitė, Goda Strockytė, Dovydas Motuzas, Kamilė Kanovaitė, Vakaris Maskoliūnas, Benas Rimkus, Ainius Povilauskas, Antanas Milašius, Upė Jankauskaitė, Ugnius Ulvydas. Mokinius olimpiadai ruošė mokytojos Rima Tamošiūnienė, Aušra Filatovienė ir Irena Gerikaitė.

Dėkojame šauniems mokiniams gamtos mylėtojams ir tyrinėtojams.

Sveikiname mokinius olimpiados prizininkus: aštuntoką Antaną Milašių -  II vieta, septintokus Vakarį Maskoliūną – II vieta, Beną Rimkų – III vieta, šeštokę Godą Strockytė - III vieta. Linkime visiems ir toliau gilintis į gamtoje vykstančius pokyčius, lavinti kūrybiškumą ir savarankiškumą.