„KALĖDINĖ MINIATIŪRA IR NE TIK…“

• Paskelbta: 2024-01-16
  • Kategorija: Didžiuojamės

Šalies mokinių miniatiūrų paroda-konkursas „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“, skirta šviesiausio ir gražiausio metų laiko – šv. Kalėdų laukimo įprasminimui, tema – Kalėdų stebuklas. Jame dalyvavo 17 šalies mokyklų. 67 mokytojai ruošė mokinius konkursui. Iš viso 400 darbelių buvo atlikti įvairiomis technikomis. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai su savo mokytojais – Dalia Palubinskiene, Jolanta Guževičiūte, Dalia Žilevičiene, Nijole Lingevičiene ir Jūrate Mažunavičiene.

Laureato diplomu apdovanotos 2B ir 2C klasių mokinės Deimantė Matutytė ir Skaistė Liaudanskaitė.

Nominacijos  už kalėdinės nuotaikos atskleidimą įteiktos 2B, 2C, 4C ir 6A klasių mokiniams Joriui Aleksandravičiui, Ūlai Stonytei, Austėjai Kubeckaitei ir Rugilei Gecevičiūtei.

Visi dalyvavę konkurse mokiniai apdovanoti padėkomis.

Ačiū, kad garsinate mūsų mokyklą.

Mokytojos Dalia Palubinskienė ir Jolanta Guževičiūtė