OLYMPIS 2023. 4 MEDALIAI, 65 DIPLOMAI, 10 PADĖKŲ!!!

• Paskelbta: 2024-02-12
  • Kategorija: Didžiuojamės

Konkurso „Olympis“ pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Tai nėra olimpiada, konkurse yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl dalyvauti jame gali visi mokiniai.

Konkurso „Olympis“ rudens sesijos apdovanojimai pasiekė „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokinius ir mokytojus. Gauta 65 diplomai ir 4 medaliai bei dovanėlės, 10 padėkų. Diplomais už puikius lietuvių k., matematikos, anglų k., biologijos rezultatus apdovanoti A. Klupšas, G. J. Zevertas, I. Bijanskaitė, G. Krivoguzovas, I. Turčinevičiūtė, M. Kniukštaitė (2A),L. Skirvainytė, Dž. Gofmanaitė, M. Petrauskaitė, R. Dokšas (3B), S. Krivoguzovaitė (4A),  U. Skirvainis,  D. Puodžiūnaitė, G. Stubailaitė (4B),  M. Nesavas (6B), A. Milašius, G. Adomaitytė, J. Rakštys, M. Užusienytė, T. Bertulis, U. Jankauskaitė, V. Stubailaitė (8B).

OLYMPIS medalius šiemet pelnė L. Skirvainytė (3B), M. Kniukštaitė (2A), U. Skirvainis (4B) ir U. Jankauskaitė (8B).

Pažymėjimai  už mokinių konkursui paruošimą įteikti  mokytojoms Romai Šerkšnienei, Daliai Žilevičienei, Gražinai Kardušienei, Aušrai Filatovienei, Jurgitai Kublickienei, Neringai Bulienei.

Sveikiname mokinius ir dėkojame mokytojoms