MATEMATIKOS OLIMPIADOJE

• Paskelbta: 2024-05-14
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 8 d. Joniškio M. Slančiausko progimnazijoje vyko rajoninė 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Šioje olimpiadoje dalyvavo 15 mūsų mokyklos mokinių, įveikusių mokyklinės olimpiados etapą. Tai: Kristupas Čepinskas (5B), Justė Sveikackaitė (5B), Edgaras Vaičiūnas (5B), Pijus Kasiulis (5C), Medas Garadauskas (6A), Austėja Kalvelytė (6A), Goda Strockytė (6A), Joris Kubulkis (6B), Luka Aleksandravičiūtė (7B), Mėja Jonaitytė (7B), Ainius Povilauskas (7B), Marta Remeikaitė (7B), Emilijus Simonaitis (8A), Ugnius Ulvydas (8A) ir Antanas Milašius (8B).

„Saulės“ matematikams sekėsi puikiai – laimėtos net 7 prizinės vietos. Šį kartą geriausiai sekėsi:

• Penktokams Justei Sveikackaitei (I vieta) ir Kristupui Čepinskui (II vieta);

• Šeštokams Joriui Kubulkiui (I vieta) ir Medui Garadauskui (III vieta);

• Septintokams Ainiui Povilauskui (II vieta) ir Mėjai Jonaitytei (III vieta);

• Aštuntokui Ugniui Ulvydui (II vieta).

Mokinius ruošusius matematikos mokytojos: Rita Mikulėnienė, Dalia Strakšienė ir

Jurgita Kublickienė dėkoja mokiniams už dalyvavimą ir džiaugiasi jų pasiekimais.