„IŠAUGINTA EUROPOS SĄJUNGOJE“

Pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje, kuri yra Europos Komisijos iniciatyvos „Farmed in the EU“ dalis. Jos tikslas – plėsti programos dalyvių žinias apie akvakultūros sektorių, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, sužinoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.

Labai džiaugiamės, kad šioje programoje dalyvauja mūsų mokyklos 1B ir 6A klasių mokiniai.

Balandžio 22 d. šių klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje pamokoje su lektoriumi apie akvakultūros sektorių. Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintus žuvininkystės produktus, apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje. Susipažino su akvakultūros ar žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais.