STEAM BŪRELIO IŠVYKA

Balandžio 16 d., užpildę visas mokyklinio autobuso vietas, būrelio „Gamtos mokslų bičiuliai“  ir keletas 7A ir 8B klasės mokinių su mokytojomis A. Filatoviene ir R. Tamošiūniene, vyko į Mūšos tyrelio pelkę. Mūsų tikslas buvo susipažinti su aktyviosios aukštapelkės ir miškinės pelkės augalais. Edukacijos vadovais buvo Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos darbuotojai S. Mitrikas, M. Bielskienė ir G. Makaveckienė. Vadovai pasakojo apie pelkės būklę, augaliją, gyvūniją, atsakė į mokinių klausimus. Prie pažintinio tako išvydome pabudusį žaltį, stebėjome praskrendančias gerves.  Mokiniai surinko Mūšos tyrelio pelkės augalų pavyzdžius. Mokyklos mokinius su augalais susipažindinsime paruoštame stende.

Nuotraukos Vakario Maskaliūno