BAIGIAMASIS ERASMUS+ PROJEKTO L.I.S.T.E.N PARTNERIŲ SUSITIKIMAS TURKIJOJE

Kovo 14-15 dienomis Turkijos sostinėje Ankaroje Profesoriaus Aziz Sancar vardo mokslo ir meno centre vyko baigiamasis projekto L.I.S.T.E.N partnerių susitikimas. Šis projektas prasidėjo 2022 metais, partneriai – Lenkijos, Turkijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Lietuvos ugdymo įstaigos. Per dvejus veiklos metus mokiniai ir mokytojai dalyvavo įvairiose veiklose, įvyko 2 mokinių ir 3 mokytojų mobilumai.

Į paskutinį partnerių susitikimą vyko anglų k. mokytojos Loreta V. ir Vaida M. Susitikimas prasidėjo muzikine programa ir direktorės sveikinimo žodžiu. Vėliau mokytojai buvo supažindinti su centro erdvėmis ir veiklomis. Darbinio susitikino metu vyko  projekto veiklų aptarimas ir įvertinimas, visi partneriai pasidalino savo patirtimi ir įžvalgomis. Kultūrinės programos metu aplankytas įspūdingas Ankaros senamiestis su  siauromis gatvelėmis ir įspūdinga viduramžių architektūra. Istoriniame Karabiuko provincijos mieste  Safranbolu stebino seniausi išlikę turkų šeimų namai, arbatos gėrimo ceremonija. Šis vizitas Turkijoje buvo paskutinis projekto mokytojų mobilumas. Visi vieningai sutarė, kad projektas L.I.S.T.E.N buvo neįkainojama bendradarbiavimo patirtis visoms dalyvavusioms ugdymo įstaigoms.