GLOBAL  MONEY WEEK PASAULINĖ  PINIGŲ  SAVAITĖ

2024 m. kovo mėn. 18-24 dienomis minima Pasaulinė Pinigų savaitė. Anglų kalbos mokytojos kartu su mokiniais nutarė paminėti šią savaitę kiek kitaip. Prisijungė ir pradinių klasių mokytojos su savo mokiniais. Vienos klasės piešė, fotografavo, kūrė pinigų medį, kitos – kūrė rašinius „Kam aš taupau“, buvo klasių, kurios išlaisvino savo vaizduotę ir palietė tokias temas kaip „Kaip įveikti sukčius“, „Mano verslas“, „Įdomioji taupyklė“. Pasirodo, ne tik vaikų pamėgtas stalo žaidimas „Monopolis“ moko, kaip elgtis su pinigais, bet ir interaktyvios užduotys „Kahoot“ programėlėje, viktorinos ar net klasės valandėlių diskusijos apie tai, kam aš taupau, kaip užsidirbti, kad svajonės virstų realybe. Pasaulinės Pinigų savaitės simbolis Pinigų medis, pasipuošęs banknotų lapais ir saldžiomis monetomis, traukė savo svajoklius nusiimti, kokį pinigėlį, kuris atneštų laimę.

Anglų kalbos mokytoja Asta Galinienė