DofE PROGRAMOS KOKYBĖS VIZITAS MOKYKLOJE

Kovo mėnesį nuotolinio kokybės vizito metu buvo įvertinta trejų metų DofE veikla mokykloje. DofE vadovė R. Česnauskienė, žygių vadovė N. Bulienė, koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Rocienė ir mokyklos direktorė A. Laucienė susitiko su DofE  Lietuvoje koordinatore Kristina Norkuviene.

Kokybės vizito tikslas – užtikrinti DofE programos įgyvendinimo kokybę ir suteikti visą reikiamą pagalbą bei palaikymą organizacijoms – partnerėms. Gautoje kokybės įvertinimo išvadoje pasidžiaugta DofE komandos darbu mokykloje ir  DofE programos licencija pratęsiama 3 metams, palaikant glaudų bendradarbiavimą su Nacionaliniu DofE centru.

The Duke of Edinburgh‘s International Award – pasaulyje pirmaujanti neformaliojo ugdymo programa jaunimui nuo 14 iki 24 metų, padedanti jaunuoliams geriau pažinti save, tobulėti ir ugdytis gyvenimui ir karjerai reikalingus įgūdžius. Nuo programos pradžios – 1956-ųjų – milijonai jaunų žmonių dalyvavo programoje daugiau kaip 130-yje pasaulio šalių ir teritorijų.

DofE Lietuva komanda – vysto ir plėtoja programą šalyje, kad kuo daugiau jaunų žmonių iš visos Lietuvos turėtų galimybę joje dalyvauti.

Nuo 2008 m. „Saulės“ pagrindinė mokykla vykdo neformaliojo ugdymo programą jaunimui DofE. Per visą DofE programos istoriją programoje buvo apdovanoti 7 mūsų mokyklos mokiniai sidabro ir 79 –  bronzos ženkliukais. Šiuo metu esame vienintelė mokykla Joniškio rajone dalyvaujanti šioje programoje. Pagal mokinių amžių galime siekti tik bronzos ženklelio. Tikimės, kad baigę mūsų mokyklą mokiniai turės galimybę tęsti DofE programą Joniškyje.