MIŠKASODIS

• Paskelbta: 2024-04-22
  • Kategorija: Išvykos

Šeštadienį Lietuvoje vyko  Valstybinių miškų urėdijos, Lietuvos nacionalinio kultūros centro  ir Aplinkos ministerijos organizuojamas Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“, į kurį įsijungė ir „Saulės“ pagrindinė mokykla. Skaistgirio girininkijoje Reibiniškių miške sauliečiai sodino eglučių ir berželių sodinukus. Po sodinimo vaišinosi gardžia sriuba, aviečių arbata ir sausainiais.

Dėkojame 6B klasės mokiniams Joriui ir Olivijai, gausiam aštuntokų būriui, jų klasės vadovėms Loretai V., Jūratei M., Ilonai Č. ir mokytojai Romai Š. už atliktą prasmingą darbą. Prisidėta prie miškingumo didinimo, juk miškai ne tik valo orą, apsaugo augmeniją, žvėris, bet ir gerina mūsų visų sveikatą ir savijautą.