NACIONALINIS GEOGRAFIJOS KONKURSAS

• Paskelbta: 2024-03-25
  • Kategorija: Išvykos

Kovo 23 d. trys mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo  XXIII nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse. Konkursas vyko Vilniaus universiteto Geomokslų institute, į kurį suvažiavo mokiniai iš visos respublikos.

Po konkurso apsilankėme Energetikos ir technikos universitete, kuriame edukacijos metu mokiniai diskutavo apie atsinaujinančius energijos išteklius bei žmogaus poveikį aplinkai. #EnergySmartSTART klasėje dalyviai sužinojo, kaip gaminama elektra ir kaip ją vartoti atsakingai? Kokių netikėtų faktų slepia elektromobilių ir atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo istorija? Mitas ar tiesa: telefono įkroviklis, paliktas rozetėje, naudoja elektrą? Žinias pasitikrino „Kahoot!“ žaidime ir gamino tikrą saulės bateriją.

Pasibaigus edukacijai keliavome į ekskursiją po virsmo salę,  kurioje sužinojome, kaip veikia interaktyvūs eksponatai, kokios svarbiausios Virsmo salės temos bei kokie esminiai energijos gamybos, kaupimo, perdavimo ir vartojimo principai.

Geografijos mokytoja metodininkė Neringa Bulienė