ATGAL Į DARŽELĮ!

• Paskelbta: 2024-04-15
  • Kategorija: Išvykos

Specialiojo ugdymo skyriui šiais metais – 20, o darželio „Ąžuoliuko“ specialiajai grupei „Boružiukas“ –  30 metų! Ją lankė beveik visi lavinamųjų  klasių mokiniai, todėl, minint jubiliejinį gimtadienį, grupės auklėtojos pakvietė visus sugrįžti į darželį.

Svečiuose mokiniai apžiūrėjo, kaip pasikeitė jų grupė, susirado savo loveles, kur miegodavo pietų miego, logopedo kampelį, kuriame mokėsi tarti garsus, vartė senus nuotraukų albumus. Paskui, kartu su mažaisiais grupės draugais, padedami auklėtojų  ir mokytojų, lupo obuolius, maišė tešlą ir kepė obuolių pyragą. Kol jis kepė, mokiniai ant riešuto, pievoje piešė boružiukus, dėjo tiek taškelių, kiek vaikams metų.

Iškepus pyragui, auklėtojos uždegė žvakutę su skaičiumi 30. Kaip greitai bėga laikas! Pasmaguriavus karšto pyrago su ledais, atsisveikinome su darželio auklėtojomis iki kitų kartų.

Su gražiu jubiliejumi, mielieji kolegos ir mažieji  „Boružiukai“!