KELIONĖ Į RYGĄ

• Paskelbta: 2024-04-18
  • Kategorija: Išvykos

Balandžio 19 d. 4C klasės mokiniai kartu su klasės vadove N. Lingevičiene, išvyko  į Rygą. Daugeliui mokinių, tai buvo pirmoji kelionė traukiniu. „Saulės” pagrindinė mokykla jau daugelį metų bendradarbiauja su Rygos lietuvių vidurine mokykla. Mūsų kelionės tikslas buvo susitikti su savo bendraamžiais, susipažinti su mokykla, pratęsti bendradarbiavimą. Traukinių stotyje pasitiko mus Rygos lietuvių mokyklos pavaduotojas – Rolandas Žalnierius. Mokykliniu autobusiuku mus nuvežė į vieną geriausių ir moderniausių mokyklų Latvijoje. Tai vienintelė mokykla Rygoje, kur mokoma lietuvių kalbos, tuo pačiu skleidžiama mūsų kultūra šiame mieste. Mokyklos teritoriją puošia graži rožių alėja. Mokykla turi gražią tradiciją. Mokslo metų pabaigoje kiekvienos klasės mokiniai pasodina po rožių krūmelį. Džiugu, kad mus taip svetingai priėmė mokytojai ir mokiniai. Aplankę Rygos vidurinę mokyklą, atvykome į poilsio centrą „Lido”. Papietavę važiavome į Rygos senamiestį. Čia pamatėme daug nuostabių vietų. Susipažinome su unikalia senamiesčio architektūra. Esame labai dėkingi Latvijos mokyklos pavaduotojui Rolandui Žalnieriui, kuris negailėjo skirti laiko mūsų apsilankymui. Kupini smagių įspūdžių, namo grįžome labai laimingi.

Mokytoja N. Lingevičienė