KONKURSE

• Paskelbta: 2024-06-03
  • Kategorija: Didžiuojamės

2024 m. startavo Panevėžio „Vilties“ progimnazijos organizuotas tarptautinis eiliuotų ir iliustruotų mįslių apie profesijas konkursas, kurio tikslas – skatinti mokinius pažinti profesijas, kūrybiškai atskleisti jų atsiradimą, veiklų įvairovę, patrauklumą. Konkurso partneris – Panevėžio švietimo centras. Buvo kviečiami dalyvauti respublikos bei užsienio lietuviškų mokyklų 3–8 klasių mokiniai. Sulaukti 633 darbai iš 94 Alytaus, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Jonavos, Joniškio, Jurbarko, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Mažeikių, Pakruojo, Panevėžio, Prienų, Šakių, Raseinių, Rokiškio, Šalčininkų, Šiaulių, Šilalės, Šilutės, Švenčionių, Tauragės, Telšių, Trakų, Vilkaviškio, Vilniaus ir kitų miestų ir rajonų mokyklų, taip pat iš dviejų lituanistinių mokyklų (Vestfoldo Lietuvių bendruomenės lituanistinė mokykla „Gandriukas“ (Norvegija) ir Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijos.

Viena iš dalyvių mūsų Joniškio ,,Saulės “ pagrindinės mokyklos 5C klasės  mokinė Barbora Klupšaitė (mokytoja I. Čeilutkienė), kuri pristatė savo sukurtą mįslę ir nupieštą įliustraciją. Džiaugiamės ir linkime Barborai sėkmės ir kūrybinių idėjų kituose konkursuose.