GAMTA – DIDELIS STEBUKLAS

• Paskelbta: 2024-06-11
  • Kategorija: Konkursai

7-8 klasių mokiniai Pasaulinei Žemės dienai paminėti kūrė kompiuterinės grafikos darbą, pajautė spalvų ir gamtos reiškinių ryšį, pastebėjo gamtos grožį ir visa tai perteikė kompiuteriniuose piešiniuose. Džiugu, kad 8B klasės mokiniams Abigailei Ginaitaitei ir Titui Bertuliui pasisekė tai įgyvendinti geriausiai.  Jie, savo 7-8 klasių dalyvių tarpe tapo laureatais ir apdovanoti laureato diplomais. Gražūs darbeliai ir kitų šios klasės mokinių – Airos K. ir Upės J., Jorio B. ir Kajaus D., 7B klasės mokiniai – Gerdas V., Žemyna R., Gytė L., Naglis Š., Dovas M., Marta R., Emilijus S., Martyna M., Miglė R.

Dalyvauti ir išbandyti jėgas, sukurti kompiuteriu piešinį, pajausti gamtos grožį, tai ir didelis menas, reikalaujantis žinių ir kruopštumo.

Anglų k. mokytoja Asta Galinienė