4B KLASĖ - ŠALIES EKOLOGINIO GAMTINIO KONKURSO „ŽALIOJI PALANGĖ“ LAUREATĖ

• Paskelbta: 2024-05-27
  • Kategorija: Konkursai

Jau ketvirti metai 4B klasės mokiniai kartu su mokytoja Virgilija Kupiniene dalyvavo respublikiniame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas.

Pirmais metais oliziukams „auginome plaukus“. Antroje klasėje pražydinome tulpes. Praėjusiais mokslo metais sukūrėme daržovių daigų ir gėlių kompoziciją. O šiais – pasodinome peperomines pilėjas, kurioms pagaminome dailius vazonėlius iš džiuto virvės ir akmenukų.

Šiemet konkurse iš viso dalyvavo net 325 įstaigos ir beveik 6 000 vaikų, kurie namuose, mokykloje ar vaikų darželyje kūrė kompozicijas tema „Susirask draugą!“. Konkursui buvo atsiųstos net 324 „Žaliosios palangės“.

Džiaugiamės, kad mūsų klasės užaugintos pilėjos ir jų stebėjimo aprašymas pateko į 1–12 klasių geriausių darbų dešimtuką, todėl klasės atstovai su mokytoja buvo pakviesti į VU botanikos sode vykusią konkurso nugalėtojų šventę. Šventės metu džiaugėmės prizais ir padėkomis, grojome afrikietiškais būgnais, dalyvavome edukacijoje VU botanikos sode.

V. Kupinienė