LAUREATŲ DARBAI TARPTAUTINĖJE VIRTUALIOJE PARODOJE „BŪK SVEIKAS, PAVASARI!“

• Paskelbta: 2024-06-06
  • Kategorija: Konkursai

Smagu, kad Tarptautinėje virtualioje parodoje „Būk sveikas, pavasari!“ galima pasigrožėti ir „Saulės“ mokinių kūrybiniais darbais pavasario tema. Dar pavasarį mokiniai kūrė, gamino darbelius iš laisvai pasirinktų medžiagų, rašė eilėraščius anglų kalba, piešė piešinius, atliko darbus kompiuteriu. Parodoje-konkurse dalyvavo 1-12 klasių mokiniai iš Lietuvos bei Ispanijos mokyklų. Atsižvelgdama į idėjos originalumą, meniškumą, techninį sprendimą bei estetinį kūrinio vaizdą, vertinimo komisija išrinko konkurso laureatus skirtingose amžiaus grupėse. Sveikiname ir didžiuojamės mūsų mokyklos laureatais: Liepa Skirvainyte 3B (mokyt. D. Žilevičienė), Smilte Šiaučiūnaite 4B (mokyt. V. Kupinienė), Denu Kiseliovu 8A (mokyt. G. Satkauskytė), Agne Sagataite 5C ir Kotryna Viečaite 5C (mokyt. V. Mažeikienė).

Gamtos atbudimas, nuostabių akimirkų grožis spinduliuoja mokinių kūrybiniuose darbuose. Juos galime pamatyti atsidarius šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=xSI9pE7o2h4