GIMTADIENIO  ATVIRUKAS

• Paskelbta: 2024-05-31
  • Kategorija: Konkursai

Mes visi turime savo gimtadienį ir mūsų mylimi gyvūnai taip pat. Pasitinkant pavasarį, vyko respublikinis mokinių atvirukų kūrimo konkursas, skirtas Šiaulių Vandos Kavaliauskienės katinų muziejaus 34-ojo gimtadienio proga. Mūsų mokyklos mokiniai mielai kūrė gimtadienio atvirukus ir šie darbštuoliai buvo apdovanoti padėkomis. Tai 5A kl. mokiniai Dominyka Vereškaitė, Kosta Guliačenko, Urtė Rakauskaitė, Akvilina Dailidytė, Simas Kundrotas, Karolina Jokšaitė, Kevinas Gilys, Elinga Šidlauskaitė, Smiltė Byčiūtė, Akvilė Girdžiūtė, Kamilė Miliauskaitė, 6C kl. mokiniai Airidas Lesutis, Domantas Grikis, Deimantas Vaitekūnas, Martynas Mikoliūnas, Alvydė, Deimantė ir Danielė Vasiliauskaitės, bei 7B kl. mokiniai Martyna Martyšiūtė, Miglė Rudminaitė, Ainius Povilauskas, Marta Remeikaitė, Domantas Matižonka, Pijus Stankevičius, Gytė Lapinskaitė, Žemyna Ramanauskaitė.

Mokytoja Asta Galinienė