MOKYKLŲ PROTŲ ŽAIDYNĖS – JONIŠKIS

• Paskelbta: 2024-05-31
  • Kategorija: Konkursai

„Mokyklų protų žaidynės“ – tai Pakruojo kultūros centro vykdomo projekto „Jaunimo festivalis „Ošiam!“ dalis, kuri vyksta Pakruojo, Radviliškio, Joniškio ir Pasvalio rajonuose. Jų tikslas – sudaryti galimybę visų paminėtų rajonų jaunimui aktyviai ir naudingai praleisti laiką bei ugdyti komunikacinius gebėjimus. Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba ir Pakruojo rajono savivaldybė.

Gegužės 29 d. „Mokyklų protų žaidynės – Joniškis“,  vyko „Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Žaidynes vedė projekto vadovas, Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyriaus vadovas Žygimantas Macevičius, mokinius dalyvauti subūrė mokinių tarybos koordinatorė Daiva Lukienė.

Protmūšyje dalyvavo 8A mokinių komandą: Mantvilė, Samanta, Denas Emilijus, Džiugas ir 8B mokinių komanda: Miglė, Antanas, Atas, Gytis R., Gytis Š., Algimantas, bei sirgalių komanda: Ignas, Teodoras, Kajus, Nojus.

II vietą laimėjo 8B klasės komanda, o  I vietą – 8A klasės komandą, kuri atstovaus Joniškio rajoną finaliniame mokyklų protų žaidynių žaidime, kuris vyks birželio 15 d, Rozalime, jaunimo festivalyje ,,Ošiam!”

Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais😊