KONKURSAS „ŠVENČIU LIETUVĄ“

• Paskelbta: 2024-03-12
  • Kategorija: Konkursai

Vasario 16-osios Akto originalo atradėjas, Europos parlamento narys prof. Liudas Mažylis ketvirtus metus iš eilės skelbia didžiulio susidomėjimo  sulaukusį eilėraščių ir esė konkursą „Švenčiu Lietuvą“. Ir šiais metais į eilėraščių ir esė konkursą „Švenčiu Lietuvą“ atskriejo daugiau nei 600 mokinių kūrinių nuo Amerikos iki Žagarės, nuo Vilniaus iki Joniškio… Kūriniuose: eilėraščiuose, esė, rašiniuose – mokiniai rodo savo šalies istorijos žinias, atskleidžia ne tik, už ką dėkingi Lietuvai – Valstybės kūrėjams, laisvės gynėjams, bet rašo ir tai, kas juos skaudina: geopolitinės grėsmės, tautiečių nesutarimai….

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinė Ignė Dakanytė iš 5B klasės. Ignė sukūrė eilėraštį, nupiešė iliustraciją. Iš konkurso organizatorių sulaukėme padėkos raštų, džiaugėmės Ignės kūryba, linkime ir toliau kurti eilėraščius, domėtis savo šalies istorija, gimtąja kalba.

Mokytoja Angelė Norkevičienė