RUDENĖLI, KAIP GRAŽU, KRENTA LAPAI PAMAŽU

• Paskelbta: 2023-10-27
  • Kategorija: Konkursai

Spalio 26 dieną Skaisgirio kultūros namuose vyko Joniškio rajono 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Rudenėli, kaip gražu, krenta lapai pamažu“. Konkurse mokiniai deklamavo eilėraščius, skirtus rudeniui. Jaunieji skaitovai stebino sugebėjimu vaizdžiai, nuotaikingai, išraiškingai, originaliai perteikti lietuvių poetų eiles. Poezija vaikų lūpomis skambėjo nuoširdžiai, emocionaliai, jautriai. Susirinkusius klausytojus džiugino ne tik skaitovų kūriniai, bet ir sceninė laikysena, drąsa ir artistiškumas.
Po renginio komisija iš šaunaus būrio skaitovų išrinko pačius geriausius.
Džiugu pranešti, kad mūsų mokyklos skaitovas Jokūbas Pakalnis (1C, mokytoja. D. Balsytė)  pirmokų grupėje užėmė III vietą, Matas Malakauskas (3B, mokytoja D. Žilevičienė) trečiokų grupėje užėmė II vietą, Ugnius Skirvainis (4B, mokytoja V. Kupinienė) ketvirtokų grupėje užėmė III vietą.

S V E I K I N A M E!