MENINIO SKAITYMO KONKURSAS - 2024

• Paskelbta: 2024-01-25
  • Kategorija: Konkursai

Šiais metais meninio skaitymo konkursas užderėjo - net 16 mokinių ruošėsi jame išbandyti jėgas. Daugiausiai mokinių iš 5-6 klasių: Bertašiūtė G. (5B), Vaitekūnas D. (5B),Vaičiūnas E. (5B), Sveikackaitė J. (5B), Butautytė R. (5B), Klupšaitė B. (5C), Šidlauskaitė E. (5A), Jablonskis G. (5A), Sagataitė A. (5C), Sveikackaitė A. (6B), Butkutė D. (6B), Aleknavičiūtė T. (7A), Petkus M. (8B), Šidlauskas G. (8B). Komisijai (E. Tiulenevienė ir L.Kuzminskienė) ne taip lengva buvo išrinkti atstovus į rajono meninio skaitymo konkursą, kuris vyks „Aušros“ gimnazijoje.

Tad į meninio skaitymo konkurso antrąjį etapą pateko:

Vaitekūnas D. (5B), Sagataitė A. (5C), Aleknavičiūtė T. (7A), Petkus M. (8B).

Konkursą vedė Gilys K. ir Vorošilkaitė D. iš 5A klasės.

Konkursui mokinius parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos: V. Kumpikevičiūtė,

R. Norkevičienė, A. Norkevičienė.

Meninio skaitymo konkursą organizavo V. Kumpikevičiūtė