ŽIEDAI MOKYTOJUI

• Paskelbta: 2023-11-14
  • Kategorija: Konkursai

Nuo 2023 m. spalio 5 d. iki lapkričio 7 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje buvo eksponuojama Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 1-8 klasių mokinių atvirukų paroda „Žiedai mokytojui“. Tradiciškai „Meno sodo“ alėja buvo papuošta gražiausiomis rudeninėmis gėlėmis, skirtomis Tarptautinei mokytojo dienai. Tapybos, grafikos ir kitomis technikomis atliktuose darbeliuose perteiktas gamtos formų grožis, žiedų formų ypatumai, gėlių spalvų ir atspalvių įvairovė. Atvirukų parodoje-konkurse dalyvavo 14 ugdymo įstaigų – 8 Šiaulių miesto mokyklos ir 6 Šiaulių rajono ugdymo įstaigos. 64 mokytojai pristatė net 322 savo mokinių atvirukus. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų Joniškio „Saulės“ mokyklos pradinukai. Antrų klasių tarpe parodos konkurso laureatais tapo 2B kl. mokinė Uršulė Baužaitė ir 2C kl. mokinė Estrėja Mielytė. Džiaugiamės mokinių pasiekimais, kurie garsina mūsų mokyklą.

Mokytojos Dalia Palubinskienė ir Jolanta Guževičiūtė