RESPUBLIKINIS KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „ŠIRDELĖJE – LAISVA LIETUVA“

• Paskelbta: 2024-04-17
  • Kategorija: Konkursai

Minint Lietuvos Valstybės ir Nepriklausomybės atkūrimo dienas, Kėdainių rajono Akademijos gimnazija organizavo kūrybinių darbų konkursą „Širdelėje – laisva Lietuva“. Jau ne pirmi metai jame dalyvauja ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Šiais metais į konkursą buvo išsiųsta net 50 kūrybinių darbų. Meilė Lietuvai, gimtajam kraštui, savo rajono grožis, tradicijos- štai ką vaikai stengėsi pavaizduoti savo darbuose. Labai džiaugiamės, kad vaikų triūsas, kūrybiškumas buvo įvertinti diplomais ir padėkomis.

Pirmokų tarpe II vietos diplomas skirta 1B klasės mokinei Luknei Vištaitytei, mokytoja O.Šilinskienė. Net 5 diplomai pasiekė antrokus.  I vietos diplomas atiteko 2B klasės mokinei Ūlai Motuzaitei,  II vietos – Sofijai Safonovai ir Rugilei Bakanaitei, mokytoja D.Palubinskienė, 2A klasės mokinei Gustei Mykolaitytei, mokytoja R.Šerkšnienė ir 2C klasės mokinei Ūlai Stonytei, mokytoja J.Guževičiūtė. Trečiokų tarpe III vieta skirta 3B klasės mokiniui Matui Malakauskui, mokytoja D.Žilevičienė. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

Ačiū, kad garsinate mūsų mokyklą!

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė  D.Palubinskienė