PROTMŪŠIS ,,GAMTOS KODŲ LABIRINTAI“

• Paskelbta: 2024-06-06
  • Kategorija: Konkursai

Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos išvakarėse, į Žagarės regioninio parko lankytojų centrą susirinko aštuonios Joniškio rajono mokyklų komandos. Gražioje rūmų aplinkoje vyko tradicinis  vienuolikto sezono II turo rajoninis mokinių konkursas – protmūšis ,,Gamtos kodų labirintai“. Iš mūsų mokyklos į konkursą vyko dvylika mokinių (dvi komandos). Juos konkursui ruošė mokytojos Rima Tamošiūnienė ir Aušra Filatovienė. Mokiniai atliko penkių turų užduotis, atsakė į biologijos, fizikos, chemijos, geografijos klausimus. Komanda (FIL(Ga), kurią sudarė A. Milašius, U. Jankauskaitė, J. Rakštys, J. Butė, M. Užusienytė, U. Ulvydas, užėmė prizinę antrąją vietą, komanda „Saulėgrąžos“ -  ketvirta. Džiaugiamės  mokinių žiniomis ir linkime tolimesnės sėkmės.