PROJEKTO „UŽAUGINTA EUROPOJE“ IŠVYKA

Trečioji projekto „Užauginta Europoje“ veikla vyko  Šilutės profesinio mokymo centro Žuvininkystės praktinio mokymo centre (Žemaičių Naumiestyje). Gerai nusiteikę pirmokai (B) ir šeštokai (A)  vyko į tolimą kelionę tam, kad įtvirtintų žinias apie Akvakultūrą ir susipažintų su žuvininkystės ūkiuose auginamomis žuvimis. Žaismingos užduotys vertė mokinių komandas pasistengti, sukaupti dėmesį  ir surinkti kuo daugiau taškų. Mokiniai praktiškai susipažino su upėtakiu ir sibiriniu eršketu, nes teko juos čiupinėti, glostyti, sugauti ir perkelti į kitą indą, sugalvoti vardą, patys drąsiausieji net ir pabučiavo eršketą. Susumavus komandų taškus, išrinktos darniausiai dirbusios komandos, joms garsiai paplota. Po tokios aktyvios veiklos laukė skanūs pietūs kavinėje ir tolima kelionė namo. Ačiū projekto organizatoriams už įdomias veiklas.