IŠVYKA Į DARGAIČIŲ MINI ZOOLOGIJOS SODĄ

• Paskelbta: 2024-10-10
  • Kategorija: Išvykos

Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną, 1C klasės mokiniai lankėsi mini zoologijos sode Dargaičių k. Šiaulių rajone. Šiame zoologijos sode, įsikūrusiame didžiulėje teritorijoje, gyvena alpakos, lamos, kupranugariai, stručiai, mini ožiukai, arkliukai, triušiai ir daugybė kitų gyvūnų iš įvairių pasaulio šalių. Vaikai sužinojo apie šių gyvūnų gyvenimo būdą, priežiūros ypatybes bei patyrė daugybę teigiamų emocijų. Dargaičių alpakų ūkyje  šiuo metu ūkyje/zoologijos sode gyvena daugiau nei 100 gyvūnų. Gyvūnai atkeliavę į ūkį iš įvairiausių pasaulio kampelių: Čilės, Čekijos, Austrijos, Vokietijos, Lenkijos ir Olandijos. Vaikai turėjo progą ne tik gyvai pamatyti įvairius gyvūnus, pamaitinti, bet ir susidraugauti su jais. Žinoma, ūkio pažiba – pačios mieliausios ir gražiausios alpakos!

Gera nuotaika ir puikios emocijos lydėjo išvykos metu visus keliauninkus, o patirti įspūdžiai ir prisiminimai kelionėje, tikime, džiugins dar ilgai!

Mokytoja N. Lingevičienė