VASARAI SUDIE

• Paskelbta: 2024-09-09
  • Kategorija: Išvykos

Tokį gražų, šiltą, saulėtą pirmąjį rugsėjo šeštadienį 2B klasės mokiniai  kartu su savo šeimos nariais keliavo po Latviją. Pirmiausia jie aplankė basų kojų taką Valgume pasaule (Tukumo novads). Tai pirmasis Baltijos šalyse įkurtas, šiuo metu ilgiausias (2600m)  ir seniausias basų kojų takas, nustebinantis labai įvairiais paviršiais. Pradedant kankorėžiais, skiedromis, moliu, purvu, baigiant bridimu per šaltą upelį, lipimu smėlėtais šlaitais ir be galo gražiais aplinkos vaizdais. Antrokai ir jų artimieji parodė ištvermę, kantrybę ir  drąsą. Sąžiningai įveikę visą trasą, keliavo toliau ir pasiekė smėlėtą jūros krantą. O ten vien vandens, smėlio, puikios kompanijos malonumai. Mokiniai su tėveliais ir draugais maudėsi, statė smėlio pilis, žaidė badmintoną, rinko kriaukles ir akmenukus, žavėjosi medūzomis vandenyje.

Gerai pailsėję, puikiai nusiteikę, atsisveikinę su jūra ir šiltu smėliu, sėkmingai grįžo namo.  Viso, vasarėle, lauksim tavęs vėl.