• Paskelbta: 2024-09-23
  • Kategorija: Išvykos

Kas nemėgsta smagiai pasivažinėti dviratuku – apsukti ratą apie savo namą ar kiemą? Tačiau susibėgti į vieną būrį su klasiokais – dar smagiau! O ir proga lyg tyčia čia pasitaikė – judumo savaitė. Tad ir išjudėjo 5B dviratininkų būrys penktadienį iš mokyklos kiemo. Ir atvyko pirmiausia į ... literatūros pamoką pas mokytoją Vilmą. O pamoka neeilinė. Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus bibliotekos darbuotojos laukė mokinių skvere, pavadintame rašytojos Jolitos Skablauskaitės vardu. Čia dviratininkai išklausė pasakojimo apie rašytojos gyvenimą ir kūrybą, patys atliko nedideles literatūrines užduotis. Na, o po to vėl ant dviračių ir į kelią. Miesto centrine gatve, pro Joniškio kultūros centro lauko estradą į geležinkelio stotį.
Po to sodais ir dviračių taku į Kalnelio poilsio zoną. Mažas atokvėpis ir vėl į kelią – mokyklos link. 11 kilometrų įveikti visiems drauge smagu ir lengva...