ĮDOMI EDUKACIJA IŠ KLAIPĖDOS

• Paskelbta: 2024-05-16

Gegužės 14-15 dienomis mokykloje vyko edukacijos „Vandenyno dugne“. Edukacijose dalyvavo 1-4 klasių mokiniai, mokytojos  bei 5B, 5C  moksleiviai. Programa buvo suskirstyta į tris dalis. Pirmoji dalis – edukacinė paskaita. Mokiniai mėgavosi įkvepiančia paskaita apie vandenyną ir jo gyventojus. Išklausę paskaitą bei teisingai atsakę į klausimus, mokiniai buvo apdovanoti diplomais. Antroje dalyje  virtualios realybės pagalba mokiniai  atsidūrė giliai po vandeniu ir galėjo pasižiūrėti į vandens gyvūnus iš arčiau. Filmuke praplaukė medūzos, įvairiausios žuvys bei kiti povandeninio pasaulio  gyventojai. Paskui vaikai kūrė vandens gyvūnus kartu su dirbtiniu intelektu. Visi mokiniai turėjo galimybę, pasitelkę savo kūrybiškumą, vaizduotę ir dirbtinio intelekto pagalba sukurti savo gyvūnus. Buvo daug juoko, lydėjo geros emocijos. Ši edukacija praplėtė žinias apie vandenyną, suteikė unikalią ir įsimintiną mokymosi patirtį. Lavino kūrybiškumą ir kritinį mąstymą. Supažindino su dirbtiniu intelektu ir jo galimybėmis, bei suteikė nepamirštamų įspūdžių. Dėkoju pradinukams už aktyvumą. Jūs –  žingeidūs ir smalsūs „Saulės“ spindulėliai.

Renginių organizavimo ir įvaizdžio grupės vadovė Roma Šerkšnienė.