PARODA

• Paskelbta: 2024-05-13

Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos naujo priestato, III aukšto koridoriuje, vyksta Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje, vykusio piešinių konkurso „Muzika dailėje“ paroda.

Atidarymas įvyko mūsų mokyklos aktų salėje pristatant gimnazijos ugdymo profilį, dalykus, mokinių užimtumą. Intarpuose grojo mokinių gitarų trio. Apie tai kalbėjo šios mokyklos mokytojai: Loreta Narušienė, dailės mokytoja ekspertė, ir Voldemaras Barakauskas, dailininkų sąjungos narys -tapytojas. Nuomonėmis dalinosi gitaristai, gimnazijos mokiniai: Aušra Motiejūnaitė IV, Andreas Hausen III, Naglis Zablockis I gimnazijos klasė.

Po atidarymo, kai kurie mūsų mokyklos mokiniai, norėjo pasikalbėti su gimnazistais apie savo jausmus ir emocijas klausantis gitarų skambesio. Titas Mažeika 9A klasės mokiniui atrodė, kad pirmasis kūrinys priminė riterių laikų šeimos pietų gaminimo vaizdus, o antro kūrinio mintis – didelė kelionė pamatyti pasaulį. Trečiasis kūrinys priminė atsipalaidavimą tapant, kaip per dailės pamokas „Saulės“ mokyklos dailės studijoje pas mokytoją Rasą.

Per atidarymą mūsų aktų salė buvo pilna mokinių ir mokytojų. Buvo pagerbti ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyviai: Upė Jankauskaitė 8B, Goda Jokšaitė 8B, Domas Jokubaitis 10A, kuris užėmė III vietą vyresniųjų grupėje.

Ši paroda vyks mūsų mokykloje visą gegužės mėnesį. Maloniai kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti kartu su mumis.

Dailės mokytoja Rasa Vilkonė.