SUSIPAŽINO SU KARIO PROFESIJA

• Paskelbta: 2024-04-23
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Joniškio ,,Saulės“ pagrindinė mokykla aktyviai dalyvauja nacionalinėje profesinio veiklinimo iniciatyvoje ,,Šok į tėvų klumpes 2024“, skirtoje 1-12 klasių mokiniams. 6A klasės mokiniai lankėsi klasės draugės Adelės tėčio, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 606 pėstininkų kuopos kuopininko vyr. srž. Rimanto Lesučio darbovietėje.

Profesinio veiklinimo metu mokiniai susipažino su profesionalia karo tarnyba, kario pareigomis, darbo ypatumais, sunkumais, su kuriais tenka susidurti.

Tiek vaikinai, tiek merginos išdrįso pasimatuoti ne vieną kilogramą sveriančias liemenes, šalmus, susipažino su turniketo naudojimo galimybėmis, mokėsi žingsniais matuoti atstumus.

R. Lesučio dukra Adelė prisipažino, kad turi minčių apie galimybę rinktis kario profesiją ir karinė tarnyba jos negąsdina.

Šeštokai dėkoja savo klasės draugės Adelės tėčiui Rimantui už puikią galimybę apsilankyti jo darbovietėje ir susipažinti su kasdieninio, labai atsakingo darbo ypatumais.